עורך דין ליקויי בניה

עורך דין ליקויי בניה
אחד השלבים לאחר שבוצע בדק בית הנדסי ונמצאו תקלות בנייה הינם לפנות לעורך דין ליקויי בנייה שיסייע בהליך המשפטי אל מול הקבלן או בעל הבית הנוכחי. מאחר ומדובר בהליך משפטי יש לשים לב כי פונים לעורך דין בעל רקע וניסיון בתחום שמבין בסעיפים והחידושים השונים של החוק בישראל כמו חוק המכר דירות, מה עושים במקרים של אי התאמה בין החוזה לבין המבנה בפועל, מהו משך תקופת הבדק עבור כל ליקוי ועוד.

עורך דין ליקויי בנייה – מתי מומלץ לפנות?


כאשר פונים לשירותיו של עורך דין ליקויי בנייה יש לקחת בחשבון כי נכנסים להליך משפטי שעלול לקחת זמן. יש לפנות לעורך דין לאחר שאתם בטוחים כי מוצו דרכים אחרות וכי יש צורך להיעזר בשירותיו של עורך דין. פנייה זו יכולה להתבצע לפני הרכישה בפועל או אחריה, כשיש זכויות ברורות לקונה הנוגעות לכל שלב ושלב בתהליך הקנייה או ההשכרה של המבנה.

ייעוץ משפטי הנדסי


ייעוץ משפטי הנדסי לרוב יכלול פגישת ייעוץ ראשונה חינם, פגישה זו תכלול מהם ליקוי הבנייה שהתגלו במבנה הנוכחי, מי האדם אשר ביצע בדק בית עבור המבנה והאם יש לו תקפות משפטית, האם הקבלן עמד בחוזה או שלא וכו'. לאחר פגישה זו ניתן לדעת יותר בבירור מהם הזכויות של אותו דייר או קונה ומהי הדרך הנכונה ביותר למצות זכויות אלו.

אי התאמה בנוגע לחוזה הבנייה


בדק בית יכול לגלות ליקויים שונים כולל חדירת רטיבות דרך הגג או קירות הבית, שקיעה של מרצפות, קילופים בקירות, סדקים בבית, בעיות בצנרת וכו'. לכל ליקוי יש משך זמן מסוים המתחיל מרגע העמדת הדירה לרשותו של השוכר או הקונה ועד התגלות הליקוי בפועל. במידה וליקוי זה חורג ממשך תקופה זו לא ניתן יהיה לתבוע לאי התאמה.

בדיקת אי התאמה צריכה להיעשות לאחר בדק בית מקיף ומקצועי, הניסיון לתבוע את הקבלן או בעל הבית צריך להיעשות רק על ידי עורך דין ליקויי בניה המכיר ויודע את החוקים השונים. כפי שניתן לראות מדובר במשתנים רבים וחשובים שיש לתת עליהם את הדעת ולהיעזר באנשי מקצוע בלבד לפני שמתחילים בתהליך.
ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> עורך דין ליקויי בניה
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook