בדיקת ליקויי בניה

בדיקת ליקויי בניה

בדיקת ליקויי בניה – לשחק אותה על בטוח

ישנם ליקויי בנייה שתוכלו לגלות בעצמכם, למשל סדקים, רטיבות, קירות עקומים, דלתות שלא ניתן לסגר, ועוד. ישנם גם ליקויים נוספים שללא בדיקת ליקויי בניה מקצועית של מהנדס בנין מוסמך, לא תגלו, אם שהם יצוצו בעתיד ואז יהיה מאוחר מדי לבקש תיקון או פיצוי ממי שעשה עבורכם את השיפוץ או מי שמכר לכם א הדירה. היות וכבר השקעתם סכום רב בנכס, אל לכם לקחת סיכון שישנם ליקויים שאינכם יודעים עליהם. יש צורך בעין מקצועית וכלים מיוחדים בשביל לקיים בדיקת ליקויי בניה קפדנית ומקצועית, אחת כזו שתוודא כי יש בידיכם את הדו"ח המפורט ביותר מבחינת כל ליקוי אפשרי. זהו שירות שחשוב להזמין כדי לוודא שאתם נכנסים לנכס שנמצא במצב שהובטח לכם, זהו שירות שממש לא תרצו להתפשר על האיכות שלו. בדיקת ליקויי בניה מזמינים רק מחברה וותיקה, מקצועית ואמינה, כזו שחברות הבניה לוקחות אותה ברצינות, ושהדו"חות שלה קבילים גם בבית משפט, אם עולה הצורך בכך. 

מה יכולים לגלות בבדיקת ליקויי בנייה?

מהנדס הבניין שיעשה עבורכם בדיקת ליקויי בניה יכול להיתקל במגוון רחב של ליקויים. זה יכול להיות לגבי בניה שאינה עומדת בתקנים הנדרשים, שימוש בחומרים מסוכנים, הדבקות חלשות שיכולות להתפרק בהמשך, בעיות בצנרת, ועוד. בין היתר, בדיקת ליקויי בניה כוללת גם השוואה בין מה שצוין במפרט הטכני לבין מה שבוצע בפועל. אלו דברים שצריך להיות מקצועי, בקיא ומנוסה, בכדי לעשות, ולהפיק את הדו"ח המקצועי ביותר שתוכלו לקבל. זהו ביתכם, ולא משנה אם זו דירה חדשה מקבלן, או דירה יד שנייה שעברה שיפוץ, לבית שלכם מגיע היחס הטוב ביותר. זה בדיוק מה שתשיגו על ידי בדיקת ליקויי בניה, תוכלו לקבל תמונת מצב הכי אמיתית, ובהתאם לכך לדרוש תיקונים או פיצוי כספי.

מהנדס הבניין שיגיע אליכם לערוך בדיקת ליקויי בניה משתמש בעין המקצועית שלו, בידע שנצבר, בניסיון ובשילוב כלים המיוחדים לכך, עורך בדיקה קפדנית ומדוקדקת בכדי להציג בפניכם כל ליקוי קטן כגדול. בהמשך, עם הדו"ח שיוגש לכם, תוכלו לגשת לחברת הבנייה או לקבלן השיפוצים, ולדרוש שיתוקנו הליקויים המפורטים בו. לעיתים ישנו מצב בו לא ניתן לתקן, אך כן תהיו זכאים לפיצוי כספי. במקרים בהם תאלצו לגשת לבית משפט, תשמחו לגלות כי בחרת בחברה הנכונה היות ולא רק שהדו"ח שתקבלו יהיה מקצועי ומהימן, הוא גם קביל בבית המשפט.
ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> בדיקת ליקויי בניה
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook