בדיקת דירה

בדיקת דירה
יכול להיות שתרכשו דירה חדשה מהקבלן ויעבורו כמה חודשים עד שתגלו ליקויים שונים שקשורים לבנייה. יכול להיות שזה יהיה לגבי חומרים שאיכותם ירודה לעומת אלו שהבטיחו לכם, דברים שצוינו במפרט אך לו בוצעו, וכדומה. זה הזמן בו תבינו ששכחתם לנקוט בצעד מאוד חשוב שהוא להזמין שירותי בדיקת דירה. גם אם אתם מאוד רוצים לשים את מבטחכם בקבלן שלכם, חשבו על היתרון העצום של מהנדס בניין מנוסה, שמגיע עם עיניים בוחנות שיודעות מה לחפש, וכלים שבאמצעותם אפשר לאתר גם ליקויים החבויים מן העין. בתום תהליך בדק בית המתמקד בבדיקת דירה תקבלו לידיכם דו"ח מפורט שמכיל את כל הליקויים. באמצעות דו"ח זה תוכלו להציג לחברת הבנייה את הדו"ח ולדרוש תיקונים. בחלק מן המקרים, יהיו דברים שכבר לא ניתן יהיה לתקן בשלב זה של הבניה, ותהיו רשאים לפיצוי כספי מטעם חברת הבנייה. החברה שלנו ספקה דו"חות ליקויים רבים לחברות בנייה שונות, והדו"חות שלנו זוכים להתייחסות רצינית. במקרים בהם לא תקבלו את המגיע לכם, תוכלו להגיע לדיון בבית משפט. דו"ח

בדיקת דירה

חדשה של יעדים קביל בבית המשפט, ותמצאו בו גם אמדן כספי של הליקויים, כמו גם המלצות לתיקונים. במקרים שאכן תמצאו עצמכם בדרך לבית משפט, נוכל להמליץ לכם על כמה משרדי עו"ד שאנו מקושרים איתם. 

יש דברים שעליהם לא מתפשרים בעת בדיקת דירה

יכולים להיות ליקויים קלים שלא יפריעו לכם משום בחינה, ותחליטו להעלים עין לגביהם, אך יכולים להיות גם ליקויים שמהווים סכנה בטיחותית, וגם ליקויים פחות חמורים מכך, אך כאלו שעלולים לגרום נזק למבנה. אלו דברים שלא מתפשרים עליהם. בדיוק מסיבה זו, אסור להתפשר על בדיקת דירה, ולא רק שחשוב להקפיד ולקיים אחת, אלא חשוב גם לבחור בטובים ביותר למשימה, כי אתם רוצים להיות בטוחים שכל ליקוי, קטן כגדול, יופיע אצלכם בדו"ח מסודר. את שירותי בדיקת דירה אנו נותנים לדירות חדשות מקבלן, דירות יד שנייה, דירות לאחר רכישה, דירות בטרם רכישה, וכדומה. אנשים שמזמינים מהנדס בניין מוסמך שיעשה עבורם בדיקת דירה מוודאים כי הם משקיעים את כספם במוצר בו הם מאמינים. ובזכות הדו"ח הם יגלו אם אמנותם היתה במקום או שמא הטעו אותם. לעיתים יכולים להימצא ליקוים עמוקים שקשורים למבנה עצמו ואז אותו קונה פוטנציאלי יכול לבחור מבין האופציה של לוותר על הדירה, או לדרוש שיפוץ שיתקן את הליקוי, ושהשיפוץ ייעשה על חשבון הבעלים הנוכחי, או שסכום השיפוץ ינוכה מסכום הרכישה.

 

ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> בדיקת דירה
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook