בדיקת בית

בדיקת בית

השקעה בנכס הינה אחת ההשקעות הגדולות שאדם עשוי לעשות במהלך חייו. ברכישה בסדר גודל עד כדי כך משמעותי, חשוב לוודא מבפנים ומלפנים כי הכול תקין. ישנם פגמים שנסתרים מן העין, וליקויים שצריך איש מקצוע, כמו מהנדס בניין מנוסה, בכדי לעלות עליהם. תהליך של בדיקת בית יכול לעלות על כל ליקוי קיים, גם הקטן ביותר, ולאפשר לכם לשקול האם אתם עדין רוצים את הנכס, האם אתם יכולים לדרוש תיקון, האם מגיע לכם לקבל הנחה על הסכום בגלל הליקויים, האם אתם רוצים להזמין שיפוץ, וכדומה. נכון שיש הרבה דברים שתוכלו לראות בעצמכם, כמו סדקים, רטיבות, קירות עקומים, ועוד. ותוכלו להוריד במחיר, או לדרוש תיקון, אבל קחו בחשבון שישנם הרבה מאוד ליקויים מתחת לפני השטח. ישנם ליקויים שכדי למצוא אותן יש לעבור הכשרה מתאימה, וצריך מהנדס בניין מקצועי ומנוסה שיגיע עם עיניים בוחנות וכלים מתאימים. בדיקת בית זהו צעד חשוב בדרך לקנייה חכמה שתבטיח לכם שהנכס שלכם עומד בציפיות.

מהי בעצם בדיקת בית ?

לפני רכישה של בית או לפני הכניסה לבית שנרכש, חשוב מאוד להיעזר בשירותי בדיקת בתים, ישנם ליקויים שעלולים להתגלות בהמשך כשיהיה מאוחר מדי לדרוש תיקון או פיצוי, ויש גם כאלה שעלולים להיות לא רק נזק כספי אלא גם סכנה בטיחותית. הבדיקה יכולה להיות לגבי דירה חדשה שרכשתם מקבלן, דירה יד שנייה, מבנה שעבר שיפוץ, ועוד. המבנה ייבדק לעומק, כולל סביבת החצר אם מדובר בקומת קרקע, וכולל הגג, אם ישנו כזה בדירה. חשוב שתרכשו דירה שאתם יודעים בדיוק מה הליקויים הקיימים בה, כך שלעיתים זה יכול למנוע מכם לעשות רכישה שתהיה טעות, ואם כבר רכשתם, בדיקת בית תוודא כי לא תכנסו אליה בטרם תוקנו הליקויים ההכרחיים. יכול להיות מצב שבו רכשתם דירה מקבלן ולאחר הבדיקה נתגלו כמה ליקויים, שביניהם אחד שמאוחר מדי לתקן. הקבלן אמור לפצות אתכם בסכום כספי במקרים כאלו. בכדי שהקבלן או חברות הבנייה בכלל ייקחו אתכם ברצינות, תצטרכו להגיש דו"ח בדיקת בית קביל ומקצועי, כמו זה שתקבלו על ידי יעדים. חברות בנייה רבות כבר קבלו מאתנו דו"חות שכאלה והתייחסו ברצינות לפירוט הליקויים. הדו"ח שלנו קביל גם בבתי המשפט, כך שבמקרה שלא תגיעו להסכמה עם חברות הבנייה יש לכם דו:ח קביל המלווה בהמלצות על תיקון הליקויים ועם האומדן הכספי שלהם.

ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> בדיקת בית
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook