אודותינו

יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהוותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית, וביקורת לליקויי בנייה. לקוחות רבים נקטו בצעד החכם כשפנו אלינו לבדיקת דירות חדשות, בדיקת דירות יד-שנייה לפני קניה, לייעוץ הנדסי, ולמגוון שירותים מקצועיים בתחומים הרלוונטיים. בין קשת השירותים הניתנים על ידי חברת בדק בית "יעדים - הנדסה אזרחית" בכל מה שקשור לנושא בדק בית אפשר למצוא שירותי ייעוץ משפטי, בדיקות קרינה ממגוון סוגים, שמאות מקרקעין, ועוד. תחום בדק בית מצריך אחריות רבה מצד מי שעורך את הבדיקות. על סמך דו"ח זה יכולות לקום וליפול החלטות משמעותיות הכרוכות ברכישת נכס גדול ויקר כמו דירה. על כן, חשוב שמי שעושה זאת יהיה מהנדס בניין מוסמך, בעל ידע, ניסיון ומקצועיות רבה. בדיוק כמו שעל הדירה עצמה לא מתפשרים, כך גם על בדיקה איכותית ומקיפה, לא מוותרים. בראש חברת יעדים הנדסה אזרחית עומד משה מלכה, שהוא הבעלים והמנהל. משה מלכה הינו מהנדס בניין בוגר הטכניון ומלבד הידע והכלים, עומדות מאחוריו מעל עשרים שנות ניסיון כמהנדס בניין פעיל בתחום בדק בית. מהנדס משה מלכה נחשב מזה זמן רב למומחה בתחום בדיקת דירות על ידי בתי המשפט, וגם רשום בארגון המהנדסים ולשכת המהנדסים.

חברת בדק בית "יעדים" הגישה לחברות הבנייה במשך השנים עשרות דו"חות שכללו ליקויים, ועד כה התייחסו ברצינות הראויה לחוות דעת אלו. מהנדס משה מלכה יכול להציג רקורד מרשים של ליקויים שזכו לתיקונים על סמך דו"חות שהציג. חוות הדעת הנדסית שמגיש אינג' משה מלכה הינה קבילה בבית משפט והיא כוללת ציטוטים מתקנות הבניה, התקנים הישראלים, החלטות ביהמ"ש הקיימות בתחום.

ליעוץ ופרטים נוספים צרו קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
עמוד הבית >> אודותינו
יעדים הנדסה אזרחית בע"מ - מעניקה שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וגם ליקויי בניה. יעדים הנדסה אזרחית בע"מ הינה מהחברות בדק בית הותיקות והמקצועיות בתחום של בדק בית וביקורת לליקויי בנייה.
you tuble google plus twitter facebook